Konkurs wiedzy bajkowej „Za górami, za lasami…”

27 listopada w naszym przedszkolu odbył się międzyprzedszkolny konkurs wiedzy bajkowej pt. „Za górami, za lasami…”

Uczestnikami konkursu były dzieci 6-letnie z katowickich przedszkoli. Drużyny 2-osobowe rywalizowały ze sobą w rozmaitych konkurencjach m.in rozpoznawały bajkę po wysłuchanym fragmencie, układały puzzle, odpowiadały na pytania dotyczące bajek, rozpoznawały rekwizyty, stwierdzały czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe, układały historyjke obrazkową według kolejności zdarzeń.

Dzieci wykazały się ogromną wiedzą oraz umiejętnościami współpracy. Zwieńczeniem konkursu było rozdanie dyplomów, nagród oraz drobnych upominków dla każdego uczestnika.

Nasze przedszkole reprezentowali: Sara i Mateusz .

Gratulujemy zajęcia II miejsca.

Brawo !!!!!!

 

Skip to content