UDZIAŁ PRZEDSZKOLAKÓW W AKCJI „SZKOŁA DO HYMNU”

W tym roku nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. 10 listopada 2021r. o godz. 11:11 dzieci z wszystkich grup uroczyście odśpiewały hymn państwowy. Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży, którzy zaprosili szkoły, przedszkola, placówki oświatowe  do odśpiewania o symbolicznej godzinie 4-zwrotkowego hymnu narodowego.

Celem akcji jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. Dzięki temu nawet najmłodsze przedszkolaki znają godło, flagę i hymn naszego kraju.  

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wspaniałą postawą patriotyczną. 

Skip to content