Aktualności

MAJKA_SINGLE-1
VI Przedszkolno-Szkolny Festiwal Piosenek Majki Jeżowskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej.

Rekrutacja
UWAGA RODZICE!!!!! ELEKTRONICZNY NABÓR DZIECI DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 33

UWAGA RODZICE!!!!!   ELEKTRONICZNY NABÓR DZIECI DO  MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 33 W KATOWICACH ROZPOCZNIE SIĘ  19 marca 2018r

767
„Woda niezwykła ciecz” – zajecia edukacyjne w Pałacu Młodzieży

Pierwszego października „Starszaki” wybrały się do Pałacu Młodzieży na zajecia edukacyjne pt. „Woda niezwykła ciecz”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obserwowały oraz samodzielnie wykonywały doświadczenia i eksperymenty, które pozwoliły im na poznanie stanów skupienia wody i ich właściwości. Dzieci między innymi badały co tonie, a co pływa; co się w wodzie rozpuszcza, a co nie; dowiedziały […]

IMG_8585(1)
Wycieczka na Nową Górę

19 VI dzieci z naszego Przedszkola pojechały na wycieczkę do Nowej Góry

IMG_7991(1)
Młodszaki i Starszaki w Urzędzie Marszałkowskim

30.05 z okazji dnia dziecka dzieci z grup „Młodszaki” i „Starszaki” zostały zaproszone do Urzędu Marszałkowskiego.

IMG_0278
Starszaki z wizytą w Urzędzie Wojewódzkim

16 kwietnia Starszaki zwiedziły gmach Urzędu Wojewódzkiego: westybul, sale marmurowa, skarbiec, windę paciorkową oraz zasiadły w lawach sali sejmowej  gdzie spotkały się z wicewojewodą J. Chrząszczem. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

IMG_0207
Przedstawienie pt. „Wiosenna euforia”

13 kwietnia dzieci z naszego przedszkola brały udział w przedstawieniu pt. „Wiosenna euforia” Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

IMG_7080
Przedstawienie teatralne pt.: „Kocmołuszek”.

20 marca nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt.: „Kocmołuszek Dzieciom”. Teatrzyk bardzo się podobał a aktorzy zebrali burzę oklasków. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

IMG_7051
Starszaki w Pałacu Młodzieży (Marzec)

19 marca starszaki po raz kolejny odwiedziły Pałac Młodzieży tym razem wizyta była bardzo ciekawa. Temat zajęć to: „Płazy i gady znane i niedoceniane (żółw, agama brodata i gekonik). Jak widać na zdjęciach absolutnie nie zrobiły większego wrażenia na dzieciach nikt ich się nie bał i dobrze się bawiły. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

IMG_6969
Starszaki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 1

16 marca Starszaki tym razem odwiedziły szkołę podstawową nr jeden by dowiedzieć się co to takiego tablica interaktywna i do czego służy. Okazało się że taka tablica to wspaniała nauka poprzez zabawę Też  chcielibyśmy mieć taką w naszym przedszkolu. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii.