Aktualności

IMG_20210322_091100-1
POŻEGANIE ZIMY W GRUPIE MALUCHY

„Marzanno, Marzanno,Ty zimowa panno!Pięknie cię żegnamy,Bo wiosnę witamy!„ Dzieci z grupy Maluchy wzięły udział w pożegnaniu zimy. Atrakcją tego dnia był spacer po ogrodzie przedszkolnym z przygotowaną Marzanną. Podczas pobytu w ogrodzie przedszkolnym dzieci miały okazję przywołać wiosnę wierszykami i piosenkami. W wiosennych nastrojach dzieci wróciły do przedszkola.

solids-153261_960_720
DZIEŃ MATEMATYKI W GRUPIE MALUCHY

Grupa Maluszki brała udział w Międzynarodowym Dniu Matematyki. Dzieci uczestniczyły w zabawach, które pozwoliły na kształcenie kompetencji matematycznych. Przedszkolaki m. in. doskonaliły liczenie, orientację przestrzenną, rozpoznawały i utrwalały figury geometryczne i tworzyły z nich niepowtarzalne obrazy.  Wykonywanie zadań i zabaw matematycznych sprawiło dużo radości oraz pokazało, że matematyka może być bardzo ciekawa.

IMG_20210211_141424-1
TŁUSTY CZWARTEK W GRUPIE MALUCHY

„Tłusty Czwartek – to nasza tradycja,więc szybko chwytaj pączki do rączki,bo to świetna kompozycja.” Dzieci  z grupy Maluchy poznały tradycje i obrzędy związane z tym świętem. Przedszkolaki wykonały z papieru pączki oraz nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci pączków.

pisanki-szablon_23-2147488960-1
WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za udział w konkursie plastycznym ,,Najładniejsze jajko wielkanocne” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 33, w którym jury przyznało: I MIEJSCE: Pani Patrycja G. (mama Filipka) II MIEJSCE: Pani Bożena W. (mama Igorka) III MIEJSCE: Pani Izabela O. (mama Hani) WYRÓŻNIENIE: Pani Karolina H. (mama Frani i Leonka) WYRÓŻNIENIE: Pani Alicja Ch. (mama […]

Skip to content