Opinie Rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym przedszkolu. Zachęcamy też rodziców naszych przedszkolaków do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami.

„Program edukacji w przedszkolu jest bardzo bogaty, zaskakujący i niezwykle kreatywny. Wychodzi poza utarte schematy działań tradycyjnych przedszkoli; przede wszystkim cieszy domowa atmosfera i ciepłe nastawienie wszystkich Pań”

mama Kasi

„Przedszkole nr 33 jest miejscem, gdzie moje dziecko odkrywa świat, relacje miedzy rówieśnikami, a przede wszystkim siebie. W cudownej rodzinnej atmosferze, dzięki wnikliwej obserwacji oraz z wielkim zrozumieniem i szacunkiem Panie nauczycielki uczą nasze dzieci otaczającego ich świata”

mama Wojtka

„Nie do przecenienia jest panująca w przedszkolu atmosfera i wyjątkowo ciepłe i indywidualne podejście do każdego dziecka. Sympatycznie zaaranżowane sale oraz plac zabaw z wieloma atrakcjami dla maluchów sprawiają, że czasem trudno namówić dziecko do wyjścia. Zdecydowanie polecam.”

mama Asi

„Dziękujemy za możliwość przeżywania niezwykłych wzruszeń podczas organizowanych uroczystości, gdy dzieci recytują i śpiewają dla rodziców, babć, dziadków. Ogromny wkład pracy i zaangażowanie Nauczycielek owocują tym, że dzieci oswajają się z wystąpieniami publicznymi, chętnie biorą w nich udział, czują się doceniane.”

tata Pawła

„Dzisiaj nasz syn Marcin zakończył swoją przygodę z Przedszkolem nr 33. Po 3 latach spędzonych w gronie rówieśników oraz przyjaznych i pomocnych cioć, będzie mile wspominał spędzony tam czas. Chcieliśmy serdecznie podziękować za trud, zaangażowanie i współudział w wychowaniu naszego syna, zwłaszcza, że wszyscy wiemy, iż nie było lekko:-) W tym przyjaznym miejscu, na początku zamknięty w sobie i zagubiony chłopczyk, zawiązał pierwsze przyjaźnie; z początku wstydliwy i wycofany w ciągu kilku lat zakochał się aż 5 razy; od urodzenia niejadek, nabrał apetytu i odkrył nowe smaki:-) Z biegiem czasu coraz chętniej wyjeżdżał na wycieczki.  Jako rodzice, jesteśmy niezwykle wdzięczni za pomoc jaką otrzymał w sferze emocjonalno-społecznego rozwoju, co z pewnością ułatwi mu proces adaptacji szkolnej. Jako nauczyciel, wyrażam swoją wdzięczność za stymulowanie nowych kompetencji mojego dziecka oraz rozwijanie tych już nabytych, na co my rodzice nie zawsze znajdujemy czas.

rodzice Marcina
Skip to content